Hakkımızda

Analiz Systems (Özgü) Ltd, 1998 yılında kurulmuş, bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Kuruluşundan günümüze, güçlenerek büyüyen Analiz Systems’in kadrosu alanında uzman bilgisayar ve yazılım mühendisleri, bilişim uzmanları, sistem ve ağ uzmanları, bilgisayar programcıları, bilgisayar teknisyenleri ve satış temsilcilerinden oluşmaktadır.
Analiz Systems , Mağusa, ve Lefkoşa ilçelerindeki bölge müdürlükleri yanısıra , ülke genelinde de yazılım geliştirme ve destek hizmetleri, kurumsal sistem ve ağ hizmetleri, bilişim ürünleri satışı ve satış sonrası hizmetleri, kurumsal teknik ve bakım hizmetleri gibi farklı bilişim hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır. Geçmişten gelen bilgi birikimi, yönetme yeteneği, tecrübe ve yetkinliklerinin yanında sektörün önde gelen BT firmaları ile iş ortaklıkları yaparak tüm organizasyonların dijital dönüşüm süreçlerinde teknolojik çözüm ve değer üretmek öncelikli hedefidir.

VİZYON: Teknolojik çözümlerde yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı pazarlarda da aktif, çalışanlar ve müşteriler için çekim merkezi olan, lider bir teknoloji firması olmak olan Analiz Systems (Özgü) Ltd, Yenilenen teknolojiyi hayatınızı kolaylaştırmak, işlerinizi sürdürülebilir kılmak için kullanmaktadır.